Gizlilik Politikası

Siz değerli kullanıcılar için MegaResim.COM gizliliğinizi korumak ve kullanılmakta bulunan teknolojik alt yapıdan en üst seviyede yararlanmanızı sağlayabilmek amacıyla; kişisel bilgi ve veri güvenliğiniz için çeşitli gizlilik ilkeleri benimsemiştir.
Bu gizlilik ilkeleri dahilinde www.megaresim.com adlı internet sitemizde ve bu siteye bağlı tüm hizmetlerde veri toplanması ve/veya kullanımı konusunda uygulanmak üzere belirlenmiş bazı kurallar  beyan edilmektedir. Bu kurallar aşağıda sıralanmıştır;


Gizlilik Politikamız


Gizlilik Politikamız çerçevesinde sitemizde güvenliği artırıcı 256 bit şifreleme ile ssl sertifikası kullanılmaktadır.
Mega Resim ziyaretçileri ya da kullanıcıları tarafından web sitemiz üzerinden kendisine elektronik ortamdan iletilen her türden kişisel bilgileri ve verileri üçüncü kişilere hiç bir şekilde açıklamayacaktır. 
Mega Resim; sunmuş olduğu hizmetlerin ve servislerin daha efektif kullanılabilmesi amacıyla bir çok 3. Parti kurum ve kuruluşlarla çeşitli şekillerde işbirliği yapabilir. Bu işbirliği; reklam, sponsorluk, izinli pazarlama yasal diğer ticari yöntemlerle olabilir.
Mega Resim yönetimi olarak, kendisine iletilen kişisel verileri ve bilgileri, bilgilerin toplanması ile ilgili açıklanan yukarıdaki amaçlar dışında üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşmayacak, satışını yapmayacak ve hiç bir şart altında kullanılmasına izin vermeyecektir. Bir üstte ki madde de belirtilen iş birliği sadece sitede sunulan hizmetlerle alakalı olacak ve yasal yollarla yapılacaktır.
Mega Resim kullanıcılarına ait kişisel bilgiler, ad ve soy ad, adres, telefon numarası, elektronik posta adresi ve kullanıcıyı tanımlamaya yönelik diğer her türlü bilgi site ve kullanıcı güvenliği açısından kesinlikle üçüncü kişi ve kurumlarla paylaşılmayacaktır.
Sitemiz içerisinde başkaca sitelere dış link yada bağlantı sağlanabilir. Anlaşmalı olduğumuz 3. Parti sitelerin reklamlarını ve/veya çeşitli hizmetlere ilişkin başvuru formlarını yayınlayabiliriz. Kullanıcıları bu formlar ve reklamlar aracılığıyla reklam veren veya anlaşmalı 3. partilerin sitesine yönlendirebiliriz. Ancak bu yine kullanıcının kendi tercihine bağlı olacak şekilde yapılacaktır.
Sitemiz dış  bağlantı yoluyla erişilen diğer sitelerin gizlilik uygulama ve politikalarına ya da barındırdıkları içeriklere yönelik olmak üzere hiç bir sorumluluk taşımamaktadır.